خرید بلیط هواپیما اصفهان تفلیس

بلیط هواپیما اصفهان تفلیس

خرید بلیط هواپیما اصفهان تفلیس فرصت مناسبی برای بازدید از شهر تفلیس با جذابیت های انباشته شده تاریخی و طبیعی ایجاد میکند. تفلیس شهر بسیار زیبا و محبوبی برای ایرانیان است که از نظر موقعیت مکانی درون یک دره در دو طرف ساحل رود کُر واقع شده است. شهر تفلیس از گذشته تا کنون یک پل ارتباطی میان شرق و غرب بوده است، همچنین رودخانه های بی نظیری از میان تفلیس عبور می کنند که مسبب ایجاد چشم انداز های کم نظیری شده اند، به همین علت از دیرباز شهر تفلیس را عروش شهرهای آسیای میانه و قفقاز می نامند.

برای صرفه جویی در زمان با مراجعه به سایت پته میتوانی به خرید بلیط هواپیما اصفهان تفلیس دسترسی پیدا کنید. فقط کافی است در صفحه خرید بلیط هواپیما مبدا خود را اصفهان، مقصد را تفلیس و تاریخ سفر را مشخص نمایید، پس از انتخاب گزینه جستجو میتوانید بلیط های اصفهان تفلیس را مشاهده نمایید، این سفر ها در نوع شرکت هواپیمایی، نوع سیستم و کلاس سفر با یک دیگر تفاوت دارند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما اصفهان تفلیس

برای مشاهده مرتب لیست پرواز هواپیما اصفهان تفلیس بدون نیاز به مراجعه حضوری و دردسرهای آن میتوانید به سامانه آنلاین رزرو و خرید بلیط هواپیما اصفهان تفلیس مراجعه کنید. در قسمت مبدا اصفهان، در قسمت مقصد تفلیس و در قسمت تاریخ، زمان سفر خود را مشخص کنید و سپس گزینه جستجو را انتخاب نمایید.

البته قبل از انتخاب جستجو میتوانید با انتخاب گزینه دوطرفه بلیط سفر خود را به صورت رفت و برگشتی خریداری نمایید. پس از مشاهده تمامی بلیط های اصفهان تفلیس میتوانیم این پرواز ها را از نظر نوع سیستمی به سه دسته بلیط سیستمی، چارتری و لحظه آخری تقسیم بندی کنیم که هر کدام از این هاهم دارای کلاس های متفاوتی هستند.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما اصفهان تفلیس

اگر بخواهیم بهترین زمان خرید بلیط هواپیما تفلیس را از نظر آب و هوایی بررسی کنیم باید توضیحاتی درباره هوا و جغرافیای تفلیس بیان کنیم. تفلیس بدلیل قرار گرفتن در دره و موقعیت جغرافیایی که دارد دچار وزش بادهایی از سمت کوهستان است، این باد ها مسبب تمیزی و پاکیزگی دائمی هوا میشوند، بطوری که حتی در گرم ترین حالت در فصل تابستان هم دمای هوا به 25 درجه سانتی گراد و در سرد ترین فصل زمستان به 0.9 درجه سانتی گراد می رسد.

درکل شهر تفلیس دارای آب و هوای معتدل و نیمه گرم است و در تمام طول سال بارانی است و کمتر ممکن است در یک روز باران نبارد. بنابراین تفلیس بدلیل آب و هوای خوبی که در در تمام فصول گردشگران خود را دارد اما پیشنهاد ما به شما فصل های بهار و تابستان است که هوا از سرمای کمتری برخوردار باشد.

قیمت بلیط هواپیمای اصفهان تفلیس

برای کسب اطلاع از قیمت بلیط اصفهان تفلیس، لیست قیمت موجود در صفحه خرید بلیط اصفهان تفلیس سایت پته را چک نمایید، البته قیمت بلیط این هوا پیما به عوامل زیادی از جمله نوع بلیط و یا کلاس سفر بستگی دارد.اصولا بلیط های سیستمی نسبت به بلیط های چارتری قیمت بیشتری دارند و همچنین پرواز های فرست کلاس هم نسب به اکونومی از قیمت بیشتری برخوردار هستند.

عواملی دیگری مانند آب و هوا و تاریخ سفر هم بر قیمت بلیط هواپیما اصفهان تفلیس تاثیر گذار است. در صورتی که قصد سفر به تفلیس را در فصل مناسب این شهر دارید به علت حضور گردشگران و پربازدید بود تفلیس در این فصل، قیمت بلیط هواپیما اصفهان تفلیس افزایش می یابد.

ارزان ترین بلیط اصفهان تفلیس

پیشنهاد ما به شما برای خرید ارزان ترین بلیط اصفهان تفلیس، خرید بلیط های چارتری و لحظه آخری هستند. پس از ورود به صفحه خرید سایت و مشاهده لیست پرواز ها در تاریخ مد نظرتان به کمک فیلتر ها میتوانید تنظیمات را به گونه ای اعمال کنید که فقط بلیط های چارتری و لحظه آخری برایتان نمایش یابد.

هنگام خرید بلیط اصفهان تفلیس به این نکته توجه کنید کلاس های فرست قیمت بیشتری دارند و در میان کلاس ها ارزان ترین بلیط اصفهان تفلیس را کلاس اکونومی دارد.

نکته قابل توجه دیگر در خرید ارزان ترین بلیط هواپیما اصفهان تفلیس این است که زمان سفر خود را با ایام تعطیلات هماهنگ نکنید چون در این زمان به علت حضور بیشتر گردشگران و شلوغی، بلیط ها گران تر هستند.

بلیط چارتر اصفهان تفلیس

بلیط چارتر اصفهان تفلیس شامل بلیط هایی میشود که صندلی آن ها توسط شرکت چارتر کننده از شرکت هواپیمایی خریداری میشود. به علت خصوصی بود این بلیط ها تنظیم قیمت آن ها با شرکت چارتر کننده می باشد، به همین علت اصولا قیمت بلیط های چارتری نسبت به بلیط های سیستمی کمتر است.

البته این مورد را باید مد نظر داشت که درصورت وجود مشکل از سمت شما امکان کنسل کردن بلیط های چارتری و استرداد هزینه وجود ندارد.

خرید بلیط هواپیما اصفهان تفلیس

خرید بلیط لحظه آخری اصفهان تفلیس

بلیط لحظه آخری اصفهان تفلیس به غیر از قیمتشان که ارزان تر است هیچ گونه تفاوتی با بلیط های سیستمی اصفهان تفلیس ندارند و شرایط خرید یکسانی هم با یک دیگر دارند.

زمانی که نزدیک به زمان پرواز هواپیما میشویم و تعداد محدودی از بلیط ها باقی مانده است، شرکت های هواپیمایی و چارتر کننده برای تکمیل ظرفیت خود قیمت بلیط اصفهان تفلیس را کاهش میدهند و برچسب لحظه آخری بر این بلیط ها خورده میشود.

قبل از خرید بلیط لحظه آخری بهتر است حتما قیمت بلیط های سیستمی و چارتری را هم چک کنید زیرا ممکن است در زمان های خاص بلیط لحظه آخری گران تر از بلیط های سیستمی شود.

برای اطلاع و خرید بلیط لحظه آخری اصفهان تفلیس میتوانید به سایت پته مراجعه کنید و با کمک فیلترهای سمت راست صفحه تیک بلیط لحظه آخری را فعال نمایید و تمام موارد مربوطه را مشاهده نمایید.

اطلاعات پرواز اصفهان تفلیس

برای سفر از اصفهان به تفلیس داشتن اطلاعاتی از قبیل زمان پرواز، ایرلاین های پروازی، مدت زمان پرواز، سابقه تاخیر هواپیما و… مینواند مفید واقع شود. برخی از این اطلاعات پرواز اصفهان تفلیس به شرح زیر است:

  • فاصله هوایی اصفهان تفلیس: 891.65 کیلومتر
  • مدت زمان پرواز اصفهان تفلیس: به طور متوسط 1 ساعت و 40 دقیقه

مزایای خرید بلیط هواپیما اصفهان تفلیس از پته

از مزایای خرید بلیط هواپیما اصفهان تفلیس از پته میتوان به وجود ابزار های مقایسه و فیلتر های قدرتمند اشاره کرد. شما به وسیله این ابزار ها میتوانید با مشاهده تمام گزینه های پیش روی خود بهترین مورد را خرید و یا رزرو کنید.

سوالات متداول کاربران