خرید بلیط هواپیما بغداد تهران

بلیط هواپیما بغداد تهران

پرواز بغداد تهران در دو بازه‌ی محرم و صفر به اوج تقاضا می‌رسد. در این زمان اکثر افرادی که اقدام به سفر به عتبات عالیات کرده‌اند به دلیل ترافیک خطوط هوایی دیگر رو به شهر بغداد می‌آورند که از این مسیر هوایی به ایران برگردند. برای خرید بلیط هواپیما بغداد به تهران لازم است، اطلاعاتی مثل تاریخ سفر، نوع ایرلاین و تعداد مسافران را در سایت پته جست‌وجو کنید. در نتیجه لیستی از پروازهای موجود را مشاهده خواهید کرد. با بررسی تمام نکات مورد نظر خود، می‌توانید با بهترین قیمت خرید خود را انجام دهید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما بغداد تهران

خرید بلیط هواپیما بغداد به تهران از پته کار بسیار راحتی است. پرواز بغداد تهران مانند تمامی پروازها به دو صورت چاتری و سیستمی برای مشتریان ارائه می‌گردد، اگر در زمان مناسب خرید خود را انجام دهید، حتما با قیمت مناسبی قادر به تهیه بلیط هواپیمای خود هستید. فراموش نکنید ماه، روز و حتی ساعت خرید بلیط هواپیما در تعیین قیمت آن موثر است. اگر قصد خرید ارزان بلیط هواپیما را دارید، باید در تابستان از بغداد به تهران سفر کنید زیرا گرمای هوا میزان تقاضا برای سفر را کاهش می‌دهد و قیمت‌ها هم ارزان‌تر خواهند شد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما بغداد به تهران

بغداد در ناحیه گرم و خشک کره زمین قرار دارد و آب و هوایی شبیه به جنوب استان خوزستان دارد. در این نواحی تابستان‌ها گرم و طاقت‌فرسا هستند و از اواخر زمستان تا اواسط بهار آب و هوای بسیار مطبوع و دلچسبی حاکم است در همین زمان‌ها بهترین وقت سفر به این شهر تاریخی است.

قیمت بلیط هواپیمای بغداد به تهران

قیمت بلیط هواپیمای بغداد به تهران طی سال نرخ ثابتی ندارد و متاثر از چند فاکتور تغییر خواهد کرد. مهم‌ترین موارد در این خصوص، عبارتند از:

بازه زمانی سفر و خرید بلیط: زمان سفر مهم‌ترین فاکتور در تغییر نرخ پرواز است. زمان‌های شلوغ، مانند ایام خاص، محرم و صفر، و دیگر اعیاد شیعیان دقیقا همان تاریخ‌هایی هستند که قیمت بلیط‌ها با افزایش رو به رو خواهند شد.

برند ایرلاین: شرکت‌های هواپیمایی با توجه به ناوگان هوایی و خدماتی که در حین سفر به مسافران عرضه می‌کنند، قیمت بلیط را تعیین می‌نمایند. به همین خاطر نیز پس از مراجعه به جدول بلیط‌های سایت مشاهده خواهید کرد که در یک روز مشخص و حتی یک بازه ساعتی، قیمت بلیط پرواز بغداد تهران دو ایرلاین متفاوت خواهد بود.

نوع کلاس پروازی: برای پروازهای داخلی دو نوع کلاس اکونومی و بیزینس موجود می باشد. کلاس هواپیمایی با توجه به محل قرارگیری، نوع صندلی و خدمات سفر مشخص می شود. لذا بلیط صندلی‌های کلاس بیزینس از اکونومی گران‌تر است.

بلیط چارتری بغداد تهران

از آن‌جا که می‌دانید پروازها به‌طور کلی به دو نوع سیستمی و چارتری تقسیم می‌شوند. در پروازهای چارتری صندلی‌‌های یک هواپیما، توسط آژانس مسافرتی اجاره داده می‌‌شوند. این نوع پرواز، بیشتر در مسیرهای پر رفت و آمد کاربرد دارد. در پرواز چارتری معمولا نرخ پایین‌تری برای بلیط ارائه می‌شود.

برای خرید بلیط چارتر بغداد به تهران، پس از جست و جو، در صفحه نتایج کافی‌ست به نوشته چارتر توجه کنید و پروازی را انتخاب کنید که برچسب “پرواز چارتری” روی آن قرار گرفته باشد. گاهی اوقات به دلیل کم تقاضا بودن سفر امکان دارد بلیط هواپیما بغداد به تهران را با کمترین قیمت ممکن پیدا کنید.

خرید بلیط لحظه آخری بغداد تهران

خرید بلیط هواپیما بغداد به تهران لحظه آخری را می‌توان یکی از راه‌های خرید ارزان بلیط بغداد معرفی کرد. در بلیط‌های چارتری، هرچه به زمان حرکت پرواز بغداد تهران نزدیک‌تر شویم و صندلی‌های پرواز بغداد تهران خالی باشد، معمولا قیمت پرواز در آن زمان کاهش می‌یابد. برای خرید بلیط هواپیما بغداد تهران لحظه آخری تنها کافیست به وبسایت پته مراجعه کنید.

اطلاعات پرواز بغداد تهران

پرواز بغداد به تهران مانند تمام مسیرهای خارجی می‌تواند مستقیم یا غیر مستفیم باشد. درصورتیکه با هواپیمایی ایرانی یا عراقی برای سفر به تهران آماده می‌شوید حدود 1 ساعت و 35 دقیقه مدت زمان پرواز شما است و از بغداد مستقیم به فرودگاه تهران می‌رسید. در غیر این صورت و به صورت غیر مستقیم یک توقف در امارات و یا قطر خواهید داشت و سپس به سمت تهران می‌روید.

مزایای خرید بلیط هواپیمای بغداد تهران از پته

شما وقتی که اقدام به خرید بلیط هواپیما می‌کنید، مواردی مانند کیفیت خدمات خرید، مدت زمان خرید مخصوصا زمان‌هایی که عجله دارید، کیفیت ایرلاین‌ها و میزان هزینه‎‌ایی که برای خرید خود انجام می‌دهید، بسیار مهم و حساس است. در صورتیکه از پته خرید خود را انچام دهید تمامی موارد ذکر شده رعایت شده و برنامه ریزی سایت جوری انجام شده که کمترین استرس و نگرانی متوجه کاربر شود. در کنار همه این‌ها می‌توانید اطمینان داشته باشید که بلیط شما ارزان ترین بلیط خواهد بود. با خرید از پته سفری مطمئن و ایمن را تجربه کنید.

سوالات متداول کاربران